STERN POLİÜRETAN GENEL AMAÇLI İNŞAAT & OTOMOTİV MASTİĞİ N951

STERN POLİÜRETAN GENEL AMAÇLI İNŞAAT & OTOMOTİV MASTİĞİ N951

Ürün Kodu:

Genel Bilgi

Tek bileşenli poliüretan, çift amaçlı, kalıcı elastikiyete sahip yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemesidir. Bir kere sıkıldığında, iyi performanslı ve hızlı kürleşen yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemesi oluşturmak için havanın nemiyle kürleşir. Hızlı kürleşir. Üzeri boyanabilir. Kolayca düzeltilebilir ve pürüzsüz hale getirilebilir. Aşındırmaz (korozif değildir). Birçok yüzeye iyi yapışan çok amaçlı bir üründür. Havaya ve suya karşı dayanıklılığı iyidir.

Uygulama Alanları:

STERN Poliüretan Genel Amaçlı İnşaat & Otomotiv Mastiği yalıtım ve birleştirme ile ilgili bütün işler için kuvvetli ve çok amaçlı yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemesidir. (bütün çimento bazlı malzemeleri, tuğlaları, seramikleri, camları, metal, tahta, emayeli yüzeyler polyester, akrilik reçineleri, plastikleri kapsayan çok çeşitli materyaller için) Tahta, metal veya plastik pencere ve kapı çerçeveleri, çatı malzemeleri, contalar ve kaplamalar, esnek havalandırma boru izolasyonunda, hafif yapı malzemelerinin montajı, konteynerler, tanklar ve silolarda kullanılır.

Kullanım Şekli:

Uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalı, toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır. Uygulanacak yüzeyin her iki tarafını bantlayınız. Kartuşun ucunu kesiniz ve tabancaya yerleştiriniz. Kanülün ucunu keserek kartuşa takınız. Mastiği sıkınız. Uygulamadan sonra bantları çıkartınız ve 24 saat sudan koruyunuz.

Güvenlik

Çocuklardan uzak tutunuz. Gözle temastan kaçınınız. Uzun süre solunması solunum sistemine zarar verebilir. Serin ve kuru yerde depolayınız.

Raf Ömrü:

12 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

600ML

N951 BEYAZ

N952 SİYAH

N953 KAHVERENGİ

N954 GRİ

Teknik Bilgi:

TEKNİK
BİLGİ

(23C RH %50)

Kimyasal Esası
Poliüretan
Kürleşme Sistemi
Nem
Kabak Oluşum Zamanı
45-60 dk
Kürleşme Hızı
2-2,5mm/gün
Nihai Uzama %
300'den büyük
%100 Uzamada Elastik Modülüs
0,90 N/mm²
Gerilme Mukavemeti
1,90 N/mm²
Sertlik Shore A
40-45
Yoğunluk
1,33 g/cm³
Isı Dayanımı
-40ºC to +180ºC
Hareket Kabiliyeti %
15
Uygulama Sıcaklığı
+5ºC /+40ºC
Depolama Sıcaklığı
+5ºC /+35ºC
×
Aramak için birşeyler yazın! En az 2 karakter girin!