STERN POLİÜRETAN SIVI ÇİVİ N555

STERN POLİÜRETAN SIVI ÇİVİ N555

Ürün Kodu:

Genel Bilgi

STERN Poliüretan Sıvı Çivi tek bileşenli, Solvent içermeyen, havanın nemiyle kürleşen poliüretan bazlı, suya sıcaklığa, hava koşullarına ve yaşlanmaya karşı çok dayanıklı bir yapı yapıştırıcısıdır. Özellikle montajda ve ahşap işleri, doğrama, inşaat ve yapı için dış uygulamalarda iyi mekanik dayanım için tasarlanmıştır. Tiksotropiktir. Sarkmaz. Solvent içermez. Paslandırmaz. Zımparalanabilir ve üstü boyanabilir. Kokusuzdur. Geniş uygulama alanına sahiptir. Hızlı kürleşir ve çok kuvvetli yapıştırma gücüne sahiptir.

Uygulama Alanları:

Ahşap ve ahşap türevi ürünlerin, sunta ve kontraplakların kuvvetli yapıştırılmasında, merdivenlerin yenilenmesinde, alüminyum, paslanmaz çelik, galvanize çelik, bakır ve bina inşaatının kimyasal dübellenmesinde kullanılır. Metal kapıların, pencerelerin ve cephelerin köşe bağlantılarının, Taş, doğal taş, tuğla ve seramiklerin, Sentetik malzemelerin; PVC, güçlendirilmiş plastik liflerin, genişletilmiş polistiren ve poliüretan levhaları kapsayan izolasyon malzemelerinin, Yangına dayanıklı panellerin (lifli panellerin, alçıpan gibi) yapıştırılmasında kullanılır.

Kullanım Şekli:

Uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalı, toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır.

Güvenlik

Çocuklardan uzak tutunuz. Gözle temastan kaçınınız. Uzun süre solunması solunum sistemine zarar verebilir. Serin ve kuru yerde depolayınız.

Raf Ömrü:

12 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

N555     Bej          300ml

Teknik Bilgi:

TEKNİK
BİLGİ

(23C RH %50)

Kimyasal Esası
Poliüretan
Kürleşme Sistemi
Nem
Kabak Oluşum Zamanı
8-10 dk
Vizkozite
Tiksotropik macun
Yoğunluk
1,22 ± 0,03 g/cm³
Tam Kürleşme Zamanı
24 Saat
Gerilme Yüklemesinde Kopma Kuvveti
≥ 10 N/mm²
Uygulama Sıcaklığı
+5ºC /+40ºC
Depolama Sıcaklığı
+5ºC /+35ºC
×
Aramak için birşeyler yazın! En az 2 karakter girin!