STERN AKVARYUM SİLİKONU N720

STERN AKVARYUM SİLİKONU N720

Ürün Kodu:

Genel Bilgi

STERN Akvaryum Silikonu tek komponentli, asidik kürleşen, mükemmel mekanik özelliklere ve bir çok gözeneksiz silisli maddelere astarsız yapışma özelliğine sahip silikon izolasyon malzemesidir. Akvaryum yapımında ve endüstriyel uygulamalarda yüksek kürleşme hızına sahiptir. Sürekli esnek silikon özelliği vermek için havanın nemiyle oda sıcaklığında kürleşir. Sarkmaz. Özel yüksek viskoziteli macun. Tabancayla kolay uygulanır. Yüzeyi çabuk kürleşir. Vulkanizasyon süresince az miktarda çekme. Aletle iyi kullanım özellikleri sağlar. Düşük (-40ºC) ve yüksek sıcaklıklarda (+180ºC) esnektir.

Uygulama Alanları:

Ağır mekanik yüklere maruz kalan ek yerlerinin izolasyonunda, çabuk mekanik kuvvet oluşumu gereken ek yerlerinin izolasyonunda kullanılır. DIN 32 622 koşullarını karşılayan akvaryumların yapımı için uygundur. Bağ kalınlığı en az 1 mm olmalıdır. Kürleşme süresince sıcaklık +5ºC ile +40ºC arasında olmalıdır. Macunlamada, endüstriyel uygulamalarda, silo ve konteyner yapımında kullanım için uygundur.

Kullanım Şekli:

Uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalı, toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır. Kartuşun ucunu kesip tabancaya yerleştiriniz. Silikonu yüzeye şerit şeklinde uygulayınız. Etrafa bulaşmış silikonu sabunlu su ile temizleyiniz.

Güvenlik

Çocuklardan uzak tutunuz. Gözle temastan kaçınınız. Uzun süre solunması solunum sistemine zarar verebilir. Serin ve kuru yerde depolayınız.

Raf Ömrü:

18 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

N720      Şeffaf     310ml

N721      Beyaz     310ml

N722      Siyah      310ml

Teknik Bilgi:

TEKNİK
BİLGİ

(23C RH %50)

Kürleşme Sistemi
Asetoksi
Çekme Hızı
250 ml/dk
Kabak Oluşum Zamanı
20 dk
Kürleşme Hızı
3 mm/gün
Nihai Uzama %
250
Gerilme Mukavemeti
0,60 N/mm²
Sertlik Shore A
20
Yoğunluk
1,03 g/cm³
Isı Dayanımı
-40ºC to +180ºC
%100 Uzamada Modulus
0,35 N/mm
Hareket Kabiliyeti %
25
Kopma Kuvveti
4,2 N/mm
Uygulama Sıcaklığı
+5ºC /+40ºC
Depolama Sıcaklığı
0ºC /+35ºC
×
Aramak için birşeyler yazın! En az 2 karakter girin!