STERN AYNA SİLİKONU N780

STERN AYNA SİLİKONU N780

Ürün Kodu:

Genel Bilgi

STERN Ayna Silikonu tek komponentli, üstün yapışma özelliği, uzun raf ömrü ve inşaat, çevre izolasyonu ve macunlama için aletle mükemmel kullanım özellikleri gösteren nötr, düşük modüllü silikon izolasyon malzemesidir. Sürekli, esnek silikon özelliği vermek için havanın nemiyle oda sıcaklığında kürleşir.

Solvent içermez. Sarkmaz. Yüzeyi çabuk kürleşir. Birçok malzemeye astarsız yapışır. Tabancayla kolay uygulanır. Sararmaz. Az çekme. Hemen hemen kokusuzdur. Aletle iyi kullanım özellikleri sağlar. Metalleri paslandırmaz.

Uygulama Alanları:

Cam ve pencere yapımında, cam ve destek yapısı arasındaki ek yerlerinin yalıtımında, otomotiv, uçak ve gemi yapımı endüstrisi gibi endüstriyel uygulamalarda izolasyon malzemesi olarak, İnşaat endüstrisinde bağlantı, genleşme derzlerinin yalıtımında kullanılır. Makine mühendisliği ve konteyner ve silo yapımı gibi teknik uygulamalar için yalıtım malzemesi olarak kullanılır. Beton, harç, gözenekli çimento gibi alkali yüzeyler için uygundur. Su bazlı ve Solvent bazlı astarlarla uyumludur.

Kullanım Şekli:

Uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalı, toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır. Kartuşun ucunu kesip tabancaya yerleştiriniz. Silikonu yüzeye şerit şeklinde uygulayınız. Etrafa bulaşmış silikonu sabunlu su ile temizleyiniz.

Güvenlik

Çocuklardan uzak tutunuz. Gözle temastan kaçınınız. Uzun süre solunması solunum sistemine zarar verebilir. Serin ve kuru yerde depolayınız.

Raf Ömrü:

18 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

N780      Şeffaf     310ml

N781      Beyaz     310ml

Teknik Bilgi:

TEKNİK
BİLGİ

(23C RH %50)

Kürleşme Sistemi
Alkoksi-Nötr
Çekme Hızı
200 ml/dk
Kabak Oluşum Zamanı
15-18 dk
Kürleşme Hızı
3 mm/gün
Nihai Uzama %
300
Gerilme Mukavemeti
0,70 N/mm²
Sertlik Shore A
24
Yoğunluk
1,02 g/cm³
Isı Dayanımı
-40ºC to +180ºC
%100 Uzamada Modulus
0,36 N/mm
Hareket Kabiliyeti %
25
Kopma Kuvveti
4,6 N/mm
Uygulama Sıcaklığı
+5ºC /+40ºC
Depolama Sıcaklığı
0ºC /+35ºC
×
Aramak için birşeyler yazın! En az 2 karakter girin!