STERN DUŞAKABİN SİLİKONU N730

STERN DUŞAKABİN SİLİKONU N730

Ürün Kodu:

Genel Bilgi

STERN Duşakabin Silikonu tek komponentli, asidik kürleşen, düşük modüllü, macunlama ve endüstriyel uygulamalar için silikon izolasyon malzemesidir. Sürekli esnek silikon özelliği vermek için havanın nemiyle oda sıcaklığında kürleşir. Solvent içermez. Sarkmaz. Tabancayla kolay uygulanır. Düşük modüllüdür: daha iyi yapışma ve daha yüksek güvenlik. Yüzeyi çabuk kürleşir. Vulkanizasyon süresince az miktarda çekme. Aletle iyi kullanım özellikleri sağlar. Düşük (-40ºC) ve yüksek sıcaklıklarda (+180ºC) esnektir.

Uygulama Alanları:

Cam ve pencere yapımında, cam ve destek yapısı arasındaki ek yerlerinin yalıtımında, otomotiv, uçak ve gemi yapımı endüstrisi gibi endüstriyel uygulamalarda izolasyon malzemesi olarak kullanılır. Cam, vitrifiye yüzeyler, seramik karolar, birçok plastik ve çoğu boyaya mükemmel yapışır.

Kullanım Şekli:

Uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalı, toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır. Kartuşun ucunu kesip tabancaya yerleştiriniz. Silikonu yüzeye şerit şeklinde uygulayınız. Etrafa bulaşmış silikonu sabunlu su ile temizleyiniz.

Güvenlik

Çocuklardan uzak tutunuz. Gözle temastan kaçınınız. Uzun süre solunması solunum sistemine zarar verebilir. Serin ve kuru yerde depolayınız.

Raf Ömrü:

18 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

N730     Şeffaf     310ml

N731     Beyaz     310ml

Teknik Bilgi:

TEKNİK
BİLGİ

(23C RH %50)

Kürleşme Sistemi
Asetoksi
Çekme Hızı
450 ml/dk
Kabak Oluşum Zamanı
20 dk
Kürleşme Hızı
4 mm/gün
Nihai Uzama %
250
Gerilme Mukavemeti
0,60 N/mm²
Sertlik Shore A
20
Yoğunluk
1,02 g/cm³
Isı Dayanımı
-40ºC to +180ºC
%100 Uzamada Modulus
0,35 N/mm
Hareket Kabiliyeti %
25
Kopma Kuvveti
4,2 N/mm
Uygulama Sıcaklığı
+5ºC /+40ºC
Depolama Sıcaklığı
0ºC /+35ºC
×
Aramak için birşeyler yazın! En az 2 karakter girin!