STERN RTV TÜP SİLİKON (SIVI CONTA) N457

STERN RTV TÜP SİLİKON (SIVI CONTA) N457

Ürün Kodu:

Genel Bilgi

STERN RTV Silikon tek komponentli, asidik kürleşen, 350ºC’ye kadar olan yüksek sıcaklıktaki uygulamalarda genel amaçlı yalıtım için kullanılan silikon izolasyon malzemesidir. Sürekli esnek silikon özelliği vermek için havanın nemiyle oda sıcaklığında kürleşir. Sarkmaz. Düşük (-40ºC) ve yüksek sıcaklıklarda (+350ºC) esnektir. Düşük (+5ºC) ve yüksek (+40ºC) sıcaklıklarda tabancayla uygulanabilir. Yüzeyi çabuk kürleşir. Aletle iyi kullanım özellikleri sağlar. Esneklik özelliğini 350ºC’ ye kadar olan sürekli sıcaklıklarda korur.

Uygulama Alanları:

350ºC sıcaklığa uzun süre maruz kalan ek yerlerinin yalıtımında, yüksek sıcaklıklara maruz kalan bağlantı ve genleşme derzlerinin yalıtımında kullanılır. Endüstriyel uygulamalar için uygundur. Cam, vitrifiye yüzeyler, seramik karolar, bazı plastikler ve birçok boyaya mükemmel yapışır.

Kullanım Şekli:

Uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalı, toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır. Kartuşun ucunu kesip tabancaya yerleştiriniz. Silikonu yüzeye şerit şeklinde uygulayınız. Etrafa bulaşmış silikonu sabunlu su ile temizleyiniz.

Güvenlik

Çocuklardan uzak tutunuz. Gözle temastan kaçınınız. Uzun süre solunması solunum sistemine zarar verebilir. Serin ve kuru yerde depolayınız.

Raf Ömrü:

18 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

N457    Kırmızı   50ml

Teknik Bilgi:

TEKNİK
BİLGİ

(23C RH %50)

Kürleşme Sistemi
Asetoksi
Çekme Hızı
250 ml/dk
Kabak Oluşum Zamanı
18 dk
Kürleşme Hızı
4 mm/gün
Nihai Uzama %
250
Gerilme Mukavemeti
0,70 N/mm²
Sertlik Shore A
25
Yoğunluk
1,03 g/cm³
Isı Dayanımı
-40ºC to +350ºC
%100 Uzamada Modulus
0,40 N/mm
Hareket Kabiliyeti %
25
Kopma Kuvveti
4,2 N/mm
Uygulama Sıcaklığı
+5ºC /+40ºC
Depolama Sıcaklığı
0ºC /+35ºC
×
Aramak için birşeyler yazın! En az 2 karakter girin!