STERN DENİZ TUTKALI 710-711

STERN DENİZ TUTKALI 710-711

Ürün Kodu:

Genel Bilgi

STERN Deniz Tutkalı tek bileşenli poliüretan prepolimer bazlı havanın nemiyle kürleşen ahşap tutkalıdır. İyi yapıştırma gücüne sahiptir. Kolay uygulanır Suya ve neme dayanıklıdır. Yüzeyi hızla kürleşir. Hafif nemli yüzeylerde kullanılabilir.

Uygulama Alanları:

Ahşap malzemelerin formika, MDF, polistiren köpükler, ahşap yüzeyler, cam yünü, metaller, taş, tuğla ve çeşitli plastikler gibi gözenekli veya gözeneksiz çeşitli yüzeylere yapıştırılması ve sabitlenmesinde kullanılır. İç mekan uygulamaları, pencere ve mobilya yapımı, ahşap parçaların montajı ve gemi onarımlarında kullanılır.

Kullanım Şekli:

Uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalı, toz, kir, pas ve yağdan arındırılmalıdır. Uygulanacak yüzeyi hafifçe nemlendirme kürleşmeyi hızlandırır ve hafif köpüklenme tutkalı dondurur. Uygulama yapılacak parçaların preslenmesi daha iyi sonuç sağlamak için önemlidir. Uygulanan yüzeyler 20 dakika içinde yapıştırılmalı ve sonra tamamen kürleşme sağlanana kadar preslenmelidir.

Güvenlik

Çocuklardan uzak tutunuz. Solunması zararlıdır. Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanınız. Gözle ve deriyle temastan kaçınınız. Temas durumunda bol suyla yıkayınız ve doktora başvurunuz.

ÖNEMLİ! Tutkal hava nemiyle kürleştiğinden, şişe bir kez açıldığında raf ömrü azalır. Kullanımdan sonra şişe sıkıca kapatılmalıdır.

Raf Ömrü:

12 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

710 Şeffaf             500gr

711 Kahverengi   500gr

Teknik Bilgi:

TEKNİK
BİLGİ

(23C RH %50)

Kimyasal Esası
Poliüretan Prepolimer
Kürleşme Mekanizması
Nem
Görünüm
Amber
Vizkozitesi
6500 mPas
Yoğunluk
1,14 ± 0,03 g/cm³
Parlama Noktası
>200ºC
Uygulama Sıcaklığı
+5ºC /+35ºC
Depolama Sıcaklığı
+5ºC /+35ºC
×
Aramak için birşeyler yazın! En az 2 karakter girin!