STERN GENEL AMAÇLI HIZLI YAPIŞTIRICI N967

STERN GENEL AMAÇLI HIZLI YAPIŞTIRICI N967

Ürün Kodu: N967

Genel Bilgi

STERN MDF Profil Yapıştırıcısı, hızlandırıcı ve yüksek viskoziteli siyanoakrilat yapıştırıcıdan oluşan bir settir. İyi yapıştırma gücüne sahiptir. Kolay uygulanır. Dikey yüzeylerde kullanıma uygundur. Yüzeyi hızla kürleşir. Özellikle gözenekli yüzeylerde uygulanabilir.

Uygulama Alanları:

MDF, sunta, bütün tahta türleri, kauçuk, deri, cam, alüminyum, metal ve birçok plastikleri yapıştırmak, onarmak ve sabitlemek için kullanılır. Hızlı yapıştırıcı hızlandırıcısı, siyanoakrilat MDF yapıştırıcısını kullanırken zamanı hızlandırmak içindir.

Kullanım Şekli:

Uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalı, toz, kir, pas ve yağdan arındırılmalıdır. Aktivatör yüzeylerden birine püskürtülür, buharlaşmasına izin verilir. Yapıştırıcı da diğer yüzeye uygulanır. Parçalar birleştirilir ve birkaç saniye birlikte preslenir.

GÜVENLİK:

Yanıcıdır ve kolayca tutuşabilir. Çocuklardan uzak tutunuz. İçinize çekmeyiniz. Yakınında sigara içmeyiniz, yüksek ısıdan, kıvılcım ve ateşten kaçınınız. Yutulması çok tehlikelidir. Gözle ve deriyle temastan kaçınınız. Deriyle temas durumunda bol suyla yıkayınız, yutulması durumunda hemen doktora başvurunuz.

Raf Ömrü:

Üretim tarihi ve son kullanma tarihi ürünlerin üzerindedir.

N967 500ML + 125GR

TEKNİK
BİLGİ

(23C RH %50)

Kimyasal Esası
Ethyl-2-cyanoacrylate
 
Görünüm
 
Şeffaf
 
Vizkozite
 
1200-1800 cP
 
Yoğunluk
 
1,05 g/cm³
 
Parlama Noktası
 
81ºC
×
Aramak için birşeyler yazın! En az 2 karakter girin!