STERN SÜPER YAPIŞTIRICI 908-905

STERN SÜPER YAPIŞTIRICI 908-905

Ürün Kodu:

Genel Bilgi

STERN 908 VE 905, Süper Yapıştırıcı çabuk kürleşen bir yapıştırıcılardır.

Uygulama Alanları:

Metal, deri, seramik, porselen, çini, çanak çömlek, kauçuk, birçok plastik, sert ve yumuşak tahta, bijuteri ve tırnak yapıştırmada kullanılır. Cam, dikiz aynası, teflon, polietilen, polipropilen, bazı silikon tipleri veya büyük darbeye maruz yüzeylerle devamlı suya batırılmış yüzeylerde kullanılmaz.

Kullanım Şekli:

En iyi sonuçlar için uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalıdır. Giysilerinizi ve çalışılacak yüzeyleri koruyun. (metal folyo iyi sonuç verir). İyi havalandırılan bir yerde kullanın. Ambalajın üstündeki tüp açma talimatlarını dikkatlice izleyin. Kapağı yüzünüzden uzak bir yere yönelterek açın. Tek yüzeye, yüzeyin her inç karesine 1 damla uygulayın. Parçaları birleştirin ve 15 saniye veya kürleşene kadar bastırarak bir arada tutun. Eğer yapıştırıcı, kapak iyice kapatılmadan önce tekrar birikirse kanülün tepesini temizleyin.

Güvenlik

Çocuklardan uzak tutunuz. Siyanoakrilat içerir. Gözü tahriş eder. Deriye ve gözlere çok çabuk yapışır. Uygun havalandırma yapın. Yanmaya sebep olabileceğinden giysilerle temasından kaçının. Gözle temasında, 15 dakika suyla yıkayın ve doktora görünün. Deriden çıkarmak için asetona daldırın ve tırnakla nazikçe soyun. Suya maruz kalma yapıştırıcı kalıntısını birkaç günde çıkarır. Göz çevresinde aseton kullanmayın.

Raf Ömrü:

12 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

908 20gr

905 50gr

Teknik Bilgi:

TEKNİK
BİLGİ

(23C RH %50)

Görünüm
Şeffaf
Yapışma Zamanı
5-10 Saniye
Tam Kuvvet
24 Saat
Uygulama Sıcaklığı
-15ºC /+40ºC
Depolama Sıcaklığı
-15ºC /+40ºC
×
Aramak için birşeyler yazın! En az 2 karakter girin!