close

GENEL AMAÇLI SİLİKON

NE280

Genel Bilgi: Stern Tabancalı Poliüretan Köpük çok amaçlı olup nem ile sertleşen ekstra formüllü bir montaj ve dolgu köpüğüdür.

Uygulama Alanları: Kapı, pencere kasaları ve benzeri doğramaların sabitlenmesinde, boşlukların doldurulmasında, elektrik tesisatları, sıcak ve soğuk su borularının izolasyonunda, boşluk, delik ve çatlakların kapatılmasında kullanılır.

Kullanım Şekli: Tüpü 30 saniye kadar kuvvetlice çalkalayınız. Tabancayı çevirerek tüpe takınız. Uygulanacak alanı kir, yağ ve tozdan arındırarak su ile nemlendiriniz. (Özellikle zeminin ve sıkılmış köpüğün nemlendirilmesi reaksiyonun hızlanması ve verimli sonuç için önemlidir). Tüpü baş aşağı çevirerek kullanınız. Sonraki kullanımlarda tabanca ve ventil kurumuş köpükten arındırılmalıdır. İstenmeyen yerlere bulaşan köpüğü Stern Köpük Temizleyicisi ile temizleyin. Köpüğün hacmi büyüyeceğinden tasarruflu bir şekilde doldurulmalıdır. 1 ile 3 saatlik sertleşme sonunda fazla kısımlar tıraşlanabilir, zımparalanıp, boyanabilir. Silikon, teflon, polietilen ve polipropilen hariç her türlü inşaat malzemesine yapışabilir. Her türlü hava koşullarına, deniz suyu, buhar ve neme karşı dayanıklıdır. Tutuşması zordur.

Raf Ömrü: 18 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

280 ml 24 pcs/ctn

Renk:

NE280 TRANSPARENT
NE281 WHITE
NE282 BLACK
NE283 BROWN
NE284 GREY
NE285 ALUMINIUM
NE286 BEIGE