close

TEKRAR KULLANILABİLEN POLİÜRETAN KÖPÜK

N213

Genel Bilgi: Stern Tekrar Kullanılabilen Poliüretan Köpük S813 emniyet valfi sayesinde tıkanmayan ve tekrar kullanılabilen tek komponentli bir poliüretan köpüktür.

Uygulama Alanları: Tekrar tekrar kullanılabilir, özel pipeti sayesinde daha hassas kullanım imkanı verir. Sızdırmayan valfi sayesinde 2 aya kadar tekrar kullanılabilir. Kapı, pencere kasaları ve benzeri doğramaların sabitlenmesinde elektrik tesisatları sıcak ve soğuk su borularının izolasyonunda, boşluk delik ve çatlakların kapatılmasında kullanılır. 1 ile 3 saatlik sertleşme sonunda fazla kısımlar tıraşlanabilir, zımparalanıp, boyanabilir. Silikon, teflon, polietilen ve polipropilen hariç her türlü inşaat malzemesine yapışabilir. Şiddetli hava koşullarına, deniz suyu, buhar ve neme karşı dayanıklıdır.

Kullanım Şekli: Tüpü 30 saniyeye kadar kuvvetlice çalkalayınız. Dozaj tetiğini tüpe takın ve tüpü ters çevirerek kullanınız. Uygulanacak alanı kir, yağ ve tozdan arındırarak su ile nemlendirin. İstenmeyen yerlere bulaşan köpüğü Stern Köpük Temizleyicisi ile temizleyin.

Raf Ömrü: 15 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

750 ml 12 pcs/ctn