close

AZ GENLEŞEN TABANCALI MONTAJ KÖPÜĞÜ

N223

Genel Bilgi: Stern Az Genleşen Tabancalı Montaj Köpüğü S921düşük genleşme özelliği sayesinde köpük basıncının kapı ve pencere kasalarının içeri çekilmesini ve dışarı doğru itilmesini engeller.

Uygulama Alanı: Kapı, pencere kasaları ve benzeri doğramaların sabitlenmesinde, elektrik tesisatları sıcak ve soğuk su borularının izolasyonunda, boşluk delik ve çatlakların kapatılmasında kullanılır.

Teknik Genel Bilgi: 1 ile 3 saatlik sertleşme sonunda fazla kısımlar tıraşlanabilir, zımparalanıp boyanabilir. Silikon, teflon, polietilen ve polipropilen hariç her türlü inşaat malzemesine yapışabilir. Her türlü hava koşullarına, deniz suyu, buhar ve neme karşı dayanıklıdır. Zımparalanabilir, boyanabilir, tutuşması zordur.

Kullanım Şekli: Tüpü 30 saniye kadar kuvvetlice çalkalayınız. Tabancayı çevirerek tüpe takınız. Uygulanacak alanı kir, yağ ve tozdan arındırarak su ile nemlendiriniz. (Özellikle zeminin ve sıkılmış köpüğün nemlendirilmesi reaksiyonun hızlanması ve verimli sonuç için önemlidir.) Tüpü baş aşağı çevirerek kullanınız. Sonraki kullanımlarda tabanca ve ventil kurumuş köpükten arındırılmalıdır. İstenmeyen yerlere bulaşan köpüğü STERN KÖPÜK TEMİZLEYİCİSİ ile temizleyin. Köpüğün hacmi büyüyeceğinden tasarruflu bir şekilde doldurulmalıdır.

Raf Ömrü: 15 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

750 ml 12 pcs/ctn