close

ÜNİVERSAL SOSIS SİLİKON

N620

Genel Bilgi: Stern Akvaryum Silikonu S320 tek komponentli, asidik kürleşen, mükemmel mekanik özelliklere ve birçok gözeneksiz silisli maddelere astarsız yapışma özelliğine sahip silikon izolasyon malzemesidir. Akvaryum yapımında ve endüstriyel uygulamalarda yüksek kürleşme hızına sahiptir. Sürekli esnek silikon özelliği vermek için havanın nemiyle oda sıcaklığında kürleşir. Sarkmaz. Özel yüksek viskoziteli macun. Tabancayla kolay uygulanır. Yüzeyi çabuk kürleşir. Vulkanizasyon süresince az miktarda çekme.Aletle iyi kullanım özellikleri sağlar. Düşük (-40°C) ve yüksek sıcaklıklarda (+180°C) esnektir.

Uygulama Alanları: Ağır mekanik yüklere maruz kalan ek yerlerinin izolasyonunda, çabuk mekanik kuvvet oluşumu gereken ek yerlerinin izolasyonunda kullanılır. DIN 32 622 koşullarını karşılayan akvaryumların yapımı için uygundur. Bağ kalınlığı en az 1 mm olmalıdır. Kürleşme süresince sıcaklık +5°C ile +40°C arasında olmalıdır. Macunlamada, endüstriyel uygulamalarda, silo ve konteyner yapımında kullanım için uygundur.

Kullanım Şekli: Uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalı, toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır. Kartuşun ucunu kesip tabancaya yerleştiriniz. Silikonu yüzeye şerit şeklinde uygulayınız. Etrafa bulaşmış silikonu sabunlu su ile temizleyiniz.

Güvenlik: Çocuklardan uzak tutunuz. Gözle temastan kaçınınız. Uzun süre solunması solunum sistemine zarar verebilir. Serin ve kuru yerde depolayınız.

Raf Ömrü: 18 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

280 ml 24 pcs/ctn

Renk:

N620 ŞEFFAF
N621 BEYAZ
N622 SİYAH